Služby

Zde najdete stručný popis nabízených služeb. Pokud Vás zajímá cokoliv, co na stránkách nenajdete, neváhejte mne kontaktovat, ráda odpovím na všechny Vaše dotazy. Ze všech masáží a cvičení si zároveň odnesete poznatky, jak sami s pejskem doma cvičit a jak správně před i po výkonu protahovat svaly.


Masáž psa

Vhodně zvolená kombinace masážních hmatů včetně myofasciálních technik pomáhá uvolňovat svalové a psychické napětí, ulevuje od bolesti a podporuje detoxikaci organismu. Má blahodárný vliv na svaly, šlachy i kůži.

Po masáži se provádí strečink a pasivní mobilizace periferních kloubů. Tyto techniky přispívají k udržení svalů v kondici, zvýšení rozsahu pohybu v kloubech i k odstranění nesprávného pohybového vzorce a držení těla.

Celá terapie trvá 60-90 minut v závislosti na velikosti a zdravotním stavu psa. Obzvlášť při první návštěvě je masáž zpravidla delší než 60 minut, cena ale zůstává stejná.


Cvičení na balančních pomůckách

neboli psí fitness :) Po zahřátí se věnujeme intenzivnímu posilování povrchových svalů a hlubokého stabilizačního systému. Kromě zvýšení kondice si pejskové zlepšují propriocepci a schopnost soustředění. Cvičení je vhodné jako součást tréninku i rekonvalescence, doporučuje se také u seniorů a dlouhohřbetých plemen. Pomáhá od bolesti zad, ke stabilizaci páteře, v prevenci vzniku zranění a ke zvýšení síly a obratnosti.

Cvičení je velmi vhodné pro udržení kondice v zimních měsících, kdy mnoho pejsků trpí nedostatkem pohybu.

Celková délka cvičení včetně přípravy a závěrečného protažení je 40 minut.


Individuální výcvik

Nejrůznější triky vhodné k praktickému použití i pro zabavení pejska.

Základy dogdancingu a příprava na zkoušky 1. stupně.

Dogpuller a cviky základní ovladatelnosti (více o dogpuller na www.dogpuller.cz).

Lekce trvá 60 minut a při zakoupení permanentky je každá 10. zdarma :)


Online trénink naživo v reálném čase prostřednictvím Skype, Messenger, Whatsup, Zoom nebo jiné. Vhodné zejména pro tréninky dogfitness, triky a nejrůznější konzultace. Ideální varianta, pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžeme vidět osobně.


Semináře, vystoupení, produktová focení

Kromě výše uvedených služeb nabízím i specializované semináře zaměřené na péči o pohybový aparát psů, např. dogfitness.

Můžete si také objednat vystoupení tance se psem pro svou soukromou akci nebo na akcích pro veřejnost.

Dále s fenkou Jack Russell teriéra nabízím spolupráci při reklamních - produktových foceních, natáčení reklamních spotů apod.

V případě zájmu o pořádání semináře, vystoupení nebo focení mě prosím kontaktujte pro bližší informace.