Služby

Zde najdete stručný popis nabízených služeb. Pokud Vás zajímá cokoliv, co na stránkách nenajdete, neváhejte mne kontaktovat, ráda odpovím na všechny Vaše dotazy. Ze všech masáží a cvičení si zároveň odnesete poznatky, jak sami s pejskem doma cvičit a jak správně před i po výkonu protahovat svaly.


Masáž psa

Vhodně zvolená kombinace masážních hmatů a technik pomáhá uvolňovat svalové a psychické napětí, ulevuje od bolesti a podporuje detoxikaci organismu. Má blahodárný vliv na svaly, šlachy i kůži. V případě potřeby může zahrnovat i ošetření Dornovou metodou, ošetření pomocí fasciálních manipulací Stecco ad.

Po masáži se provádí strečink a pasivní mobilizace periferních kloubů. Tyto techniky přispívají k udržení svalů v kondici, zvýšení rozsahu pohybu v kloubech i k odstranění nesprávného pohybového vzorce a držení těla.


Cvičení na balančních pomůckách

neboli psí fitness :) Po zahřátí se věnujeme posilování povrchových svalů a hlubokého stabilizačního systému. Kromě zvýšení kondice si pejskové zlepšují propriocepci a schopnost soustředění. Cvičení je vhodné jako součást tréninku i rekonvalescence, doporučuje se také u seniorů a dlouhohřbetých plemen. Pomáhá od bolesti zad, ke stabilizaci páteře, v prevenci vzniku zranění a ke zvýšení síly a obratnosti.

Cvičení je velmi vhodné pro udržení kondice v zimních měsících, kdy mnoho pejsků trpí nedostatkem pohybu.


Preventivní dentální hygiena

Šetrné odstranění zubního plaku a kamene pomocí ultrazvukového kartáčku s následným mechanickým dočištěním. Kartáček není zdrojem slyšitelného zvuku, ani vibrací. Ošetření nevyžaduje anestezii. Pes musí být zvyklý na manipulaci v tlamě (alespoň čištění zubů kartáčkem). Před prvním ošetřením prosím zašlete aktuální foto stavu chrupu psa (při neošetřitelných zánětlivých stavech referuji k veterinárnímu lékaři).


Individuální výcvik

Nejrůznější triky vhodné k praktickému použití i pro zabavení pejska.

Základy dogdancingu a příprava na zkoušky 1. a 2. stupně.

Dogpuller a cviky základní ovladatelnosti (více o dogpuller na www.dogpuller.cz).


Online trénink naživo v reálném čase prostřednictvím Skype, Messenger, Whatsup, Zoom nebo jiné. Vhodné zejména pro tréninky dogfitness, triků a nejrůznější konzultace. Ideální varianta, pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžeme vidět osobně.


Semináře, vystoupení, produktová focení

Kromě výše uvedených služeb nabízím i specializované semináře zaměřené na péči o pohybový aparát psů, např. dogfitness.

Můžete si také objednat vystoupení tance se psem pro svou soukromou akci nebo na akcích pro veřejnost.

Dále nabízím spolupráci při reklamních - produktových foceních, natáčení reklamních spotů apod.

V případě zájmu o pořádání semináře, vystoupení nebo focení mě prosím kontaktujte pro bližší informace.