Lenka a Tara

S Tarou, fenkou Jack Russell teriéra, se několik let věnujeme dogdancingu, noseworku, dogpulleru a dalším psím sportům. Tara má z dogdancingu splněny zkoušky F1, DwD1, MD1, HtM1, F2, DwD2, MD2, HTM2 a titul Master of Dogdancing 1. stupně, v noseworku splnila zkoušky NWNz, NWDz, NWUz, NWWz (titul Master of Nosework úrovně Z), NWD1 a NWU1. Až do Taruščina důchodu jsme se pravidelně účastnily oficiálních i neoficiálních závodů a vystupovaly na akcích pro veřejnost. V létě 2021 do naší smečky přibyla border teriérka Satu. Ta se svou sportovní kariérou teprve začíná, stihla si už ale připsat na konto dogdancingové zkoušky MD1,  F1 a DwD1, noseworkové zkoušky Uz, Wz a Nz a v Dog Pulleru i titul Mistra republiky, Šampiona V4 v kategorii Jumping Mini a Mistra Evropy v Jumping Mini. 

Jsem držitelem licence rozhodčí dogdancingu RZ a R1, licence rozhodčí a trenéra Dog Puller a statutu vedoucího akce Nosework CZ.

Péči o pohybový aparát psů se věnuji od roku 2017. V letech 2021 - 2022 jsem působila jako rehabilitační pracovník ve Vetcentru Duchek. Nadále se pravidelně účastním odborných seminářů a dále se vzdělávám v oblasti fyzioterapie malých zvířat.  Články, pořady, podcasty...