Reference

Budu ráda za jakoukoliv zpětnou vazbu. Využijte prosím kontaktní formulář a napište mi, jak jste byli se službami spokojeni, nebo naopak, co Vám nevyhovovalo. 

Kenda

zlatý retrívr, 11 let

Milá Lenko, moc děkujeme za včerejší masáž Kendy. Máme nového psa... Kenouš je spokojený, pohyblivý a očividně se mu ulevilo. Snażili jsme se, aby byl v klidu, večer prospal, dnes ale je v pohodě a schody zvládá bez problémů...Máte zlaté ruce.

Egon

malý münsterlandský ohař, 10 let

Dneska jsme vyzkoušeli úžasnou masáž pro hafany. Egon, který bývá neklidný a v jeho 10letech se mu začala chvět zadní noha, si užil víc jak 90min péče skvělé Lenky. Děkujeme bylo to fantastické a všem budeme doporučovat!

Marty

kříženec, 6 let

Děkuji za velmi milý a opatrný přístup u ne příliš kamarádského psa, který si nakonec masáž velmi užil a na závěr paní masérku nechtěl nechat ani odejít :) Hned druhý den bylo vidět, že se mu v některých oblastech jeho pohybového aparátu opravdu ulevilo, takže doufáme, že se s Lenkou budeme potkávat častěji.

Ayta

krátkosrstá kolie, 10 let

Ačkoliv Ayta není příliš kontaktní pes, masáž proběhla v naprostém klidu a pohodě. Neřešily jsme žádný pohybový problém, a tak nemohu hodnotit efekt masáže po této stránce. Ovšem tak pěknou srst jako po Lenčině masáži snad Ayta po žádném česání či dokonce koupeli neměla :)


S kým spolupracujeme:

BIBI Salon a Spa, Best Pet, Saltic Barefoot, Mi-fe...